Vyberte stránku

Neztrácejte čas a najděte si kvalifikované zaměstnance

Uplaw představuje bezrizikový způsob, jak najít kvalifikované studenty práv a koncipienty, u kterého platíte pouze za přijaté uchazeče, nikoliv za zveřejnění inzerátu.

Bez rizika

Na rozdíl od jiných pracovních portálů neplatíte za zveřejněný inzerát ani za počet reakcí od uchazečů. Platíte pouze v případě, že naleznete vhodného uchazeče a skutečně ho zaměstnáte ve Vaší společnosti.

Jednoduše a rychle

Během pár minut vyplníte formulář pro zadání nové pracovní pozice, vše ostatní už zařídíme za Vás. Reakce uchazečů, kteří projeví zájem o Vaši pracovní nabídku, Vám budou společně s jejich životopisem chodit na Vámi vybranou e-mailovou adresu.

Kvalifikovaní uchazeči

Uplaw je pracovní portál pouze pro studenty a absolventy právnických fakult, nebudete tedy ztrácet čas s nekvalifikovanými uchazeči. Povinnou součástí reakce na Vámi inzerovanou pozici je i zaslání životopisu, který Vám pomůže s výběrem vhodných kandidátů na osobní pohovor.

Jak to funguje

Vyplňte formulář s informacemi nezbytnými pro zveřejnění inzerátu. Váš inzerát do 24 hodin zkontrolujeme, zda splňuje všechny náležitosti, a zveřejníme v nabídce pracovních pozic.

Na Vámi zadanou e-mailovou adresu Vám přijdou reakce uchazečů na inzerát spolu s jejich kontaktními údaji a životopisem, podle kterého se rozhodnete, koho pozvat na osobní pohovor.

Jakmile zaměstnáte vhodného uchazeče nebo se rozhodnete ukončit nábor, vyplníte formulář, na který jsme Vám poslali odkaz v mailu potvrzujícím zveřejnění inzerátu. Zde vyplníte počet přijatých uchazečů, jejich jména a příjmení a datum narození.

Poté, co nám odešlete tento formulář, deaktivujeme inzerát s Vaší pracovní nabídkou, aby vás již nadále nekontaktovali další uchazeči. Podle počtu přijatých uchazečů Vám na Vaši e-mailovou adresu zašleme fakturu a pokyny k převodu náborového příspěvku.

Cena

0 Kč

Za inzerát

3900 Kč

Za jednoho až čtyři přijaté uchazeče na koncipientské a právnické pozice.

2900 Kč

Za jednoho až čtyři přijaté uchazeče na studentské pozice.

2500 Kč

Za náborový příspěvek na jednoho přijatého uchazeče

Přijímání více uchazečů na jeden inzerát

Pokud zaměstnáte na jedné inzerované pracovní pozici více uchazečů (např. 2 studenty na poloviční úvazek), platíte až do počtu 4 přijatých zaměstnanců dohromady pouze jeden poplatek ve výši 2900 Kč nebo 3900 Kč v závislosti na typu inzerované pozice (student či koncipient). Náborový příspěvek ve výši 2500 Kč platíte ale každému takto přijatému zaměstnanci. (Např. za 2 přijaté advokátní koncipienty tak zaplatíte pouze jeden poplatek 3900 Kč a dvakrát náborový příspěvek ve výši 2500 Kč).

Přemýšlíte o inzerci na Uplaw?

Napište nám a my Vám zašleme více informací o možnostech slev a individuálních cenových nabídkách při dlouhodobější spolupráci.

V případě zájmu si rovněž rádi sjednáme schůzku se zástupci Vaší společnosti, kde Vám můžeme poskytnout detailnější informace o tom, jak Uplaw funguje.

Zavolat nám můžete na +420 720 659 070 nebo na +420 723 268 065.

Kontaktní formulář

Newsletter