Vyberte stránku

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA

  • Jakubská 2, Praha 1
  • Pro koho je pozice určena: advokátní koncipient/ka nebo hodně zkušený právní asistent těsně před registrací do ČAK
  • Plat: podle zkušeností
  • Typ pracovního poměru: plný pracovní úvazek
  • Požadavky na uchazeče: VŠ vzdělání právního směru • Dobrá znalost angličtiny slovem i písmem • Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, PP) • Zkušenosti z práce v advokátní kanceláři nebo z jiné právní praxe • Schopnost a chuť začít postupně prezentovat a argumentovat u soudu i při jednáních s klienty • Aktivní, otevřený a pozitivní přístup.

Popis pracovní pozice

  • Právní agenda zejména v oblasti korporátního práva
  • Řešení pohledávek včetně jednání u soudu
  • Smlouvy, závazky, žaloby
  • Účast na jednáních s klienty a jejich zastupování u soudu
  • Spolupráce s dalšími divizemi společnosti (daně, audit, oceňování) při due diligence

Vaše pracovní náplň se bude rozvíjet postupně, podle Vašich zkušeností a dovedností. V každém případě se ale hned od začátku dostanete k různorodé odborné práci.

NSG Morison advokátní kancelář s.r.o. Webové stránky

NSG Morison advokátní kancelář s.r.o.

Webové stránky

Popis společnosti:

NSG Morison advokátní kancelář s.r.o. poskytuje právní služby pro tuzemské i zahraniční klienty, zejména v oblasti obchodního, občanského, správního, pracovního a trestního práva a práva průmyslového vlastnictví.KDO JSMENSG MORISON je stabilní česká poradenská skupina, člen mezinárodní asociace poradenských společností Morison KSi. Poskytujeme právní, daňové, účetní a mzdové služby, zabýváme se auditem, oceňováním podniků a službami corporate finance, nabízíme HR poradenství a služby Nominee. Na našem trhu působíme již od roku 1993.JAK PRACUJEMENSG MORISON zastřešuje několik společností působících jako samostatné právní subjekty, které spolu úzce spolupracují. Naši klienti tak mohou využít poradenství v jedné oblasti nebo naše komplexní služby připravené na míru.

Benefity práce u nás:

Základní benefity ihned po nástupu: Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, mléko, med, ovoce …) Flexibilní pracovní doba Odměna za doporučení nového zaměstnance Odměna za doporučení nového klienta Firemní akceBenefity po zkušební době Telefon i pro soukromé užívání s hrazeným paušálem na volání + SMS a internetem 2 GB Tzv. cafeteria: tj. možnost vybírat si individuálně benefity (multisport karta, kulturní akce, služby a výrobky....) 7 dní volna nad rámec dovolené: 5 sick days a 2 dny vánočního volna. Po dohodě s nadřízeným možnost občasné práce z domova Studijní volno před důležitými zkouškami a odměna po jejich úspěšném složení Odborná školení v návaznosti na individuálním rozvojovém plánu Každoroční vyhlášení „Special Recognition Award“ spojené s udělením ceny ve výši 25.000,- Kč za výjimečný přínos firmě

Souhlasím s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů