Vyberte stránku

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA

  • Jakubská 2, Praha 1
  • Pro koho je pozice určena: Přijmeme začínající advokátní koncipienty nebo advokátní koncipienty s cca roční praxí, popř. zkušené právní asistenti, kteří mají zájem o koncipientskou pozici.
  • Plat: podle zkušeností a znalostí (orientačně 25.000 - 30.000 Kč hrubého měsíčně)
  • Typ pracovního poměru: plný pracovní úvazek
  • Požadavky na uchazeče: VŠ vzdělání právního směru a opravdový zájem o právo • Dobrá znalost angličtiny slovem i písmem, znalost němčiny je výhodou • Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, PP) • Orientace v právních databázích je vítána • Zkušenosti z práce v advokátní kanceláři nebo z jiné právní praxe (alespoň při studiu) • Aktivní, otevřený a pozitivní přístup pokládáme za nezbytný pro každou spolupráci. • Profesionální vzhled a pozitivní přístup.

Popis pracovní pozice

Nabízíme Vám příležitost, jak rozvíjet Vaši kariéru. V NSG Morison advokátní kancelář s.r.o. dostanete příležitost různorodé práce, kvalitního profesionálního rozvoje a budete se moci připravit na úspěšné složení advokátních zkoušek. Pracovat budete nejen s menšími, ale i s řadou významných klientů.

Vaše pracovní náplň se bude rozvíjet postupně, podle Vašich zkušeností a dovedností.

  • Právní agenda zejména v oblasti korporátního práva
  • Řešení pohledávek včetně jednání u soudu
  • Smlouvy, závazky, žaloby
  • Účast na jednáních s klienty a jejich zastupování u soudu
  • Spolupráce s dalšími divizemi společnosti (daně, audit, oceňování) při due diligence

NSG Morison advokátní kancelář s.r.o. Webové stránky

NSG Morison advokátní kancelář s.r.o.

Webové stránky

Popis společnosti:

NSG Morison advokátní kancelář s.r.o. je součástí stabilní poradenské skupiny NSG MORISON (člen mezinárodní asociace poradenských společností Morison KSi). Na našem trhu úspěšně působíme již od roku 1993.

JAK PRACUJEME
NSG Morison zastřešuje několik společností působících jako samostatné právní subjekty, které spolu úzce spolupracují. Naši klienti tak mohou využít poradenství v jedné oblasti nebo naše komplexní služby připravené na míru. Kromě právních služeb a poradenství realizujeme audity, poskytujeme daňové a účetní poradenství, staráme se firmám o mzdy, propojujeme svět investorů a startupů a věnujeme se korporátním financím i oceňování.

Benefity práce u nás:

  • Získáte důkladnou a komplexní praxi. Budete pracovat s malými i velkými klienty,
    s jednotlivci, s českými i zahraničními subjekty.

  • Nabízíme dobré platové podmínky (podle Vašich zkušeností a znalostí)

  • Využít můžete širokou škálu zajímavých benefitů. Základní benefity získáte ihned po nástupu, speciální nabídku benefitů pak v prvním měsíci po uplynutí zkušební doby:

  • Cafeteria benefity (benefiční body k nákupu služeb v oblasti zdraví, sportu, rekreace, vzdělávání a kultury) s kredity v hodnotě až 10 000 Kč: zaměstnanci, kteří jsou u nás zatím krátce tj. 0-2 roky, mají nárok na poloviční hodnotu bodů, tj. 5 000 Kč za rok. Pokud pracujete v NSG MORISON v Praze 2 a více let, karta Vám bude nabita body v hodnotě 10 000 Kč na rok.

  • Telefon i pro soukromé užívání
    Po uplynutí zkušební doby (resp. dříve, pokud je to třeba) dostanete k dispozici služební mobilní telefon, který může používat i soukromě s hrazeným paušálem na volání + SMS a internetem 2 GB.

  • 5 dnů extra volna, tzv. sick days

  • Vánoční dárek v podobě 2 dnů volna

  • 5 týdnů dovolené pro manažerské a vyšší pozice

  • Ovoce na pracovišti, nápoje jako je káva, čaj, voda, atd. jsou samozřejmostí.

  • Flexibilní začátek pracovní doby
    Pružná pracovní doba (zpravidla po zapracování zaměstnance) znamená příchod na pracoviště mezi 7,30 hod až 9,30 hodin.

  • Home office
    Možnost občasné práce z domova po dohodě s nadřízeným

  • Odborná školení na míru

  • Studijní volno + finanční odměna za složení profesních zkoušek

  • Finanční ocenění za práci nad rámec svých povinností
    Každoročně vyhlašujeme cenu za výjimečný přínos firmě „Special Recognition Award“

  • Zkrácené pracovní úvazky
    Možnost spolupráce při rodičovské dovolené nebo při studiu a postupné zapojování se do práce.

  • Relax a možnost účasti na akcích
    Firma poskytuje svým zaměstnancům nejenom prostor kuchyňky pro polední pauzu a přípravu oběda, ale také relax room, který může zaměstnanec využít pro odpočinek. Pro zaměstnance jsou pořádány firemní akce jako je např. vánoční večírek a má možnost se zdarma účastnit externích akcí, na kterých participuje či je pořádá naše firma.

  • Finanční odměny za doporučení nového kolegy nebo přivedení nového klienta.

  • Neformální a přátelský přístup, práce v malém kolektivu a zároveň možnost setkávat se
    s kolegy různých odborností a všech věkových kategorií s nejrůznějšími zájmy.

Souhlasím s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů