Vyberte stránku

ADVOKÁTNÍ ASISTENT/KA

  • Jakubská 2, Praha 1
  • Pro koho je pozice určena: Hledáme studenty 4.-5. ročníku právnické fakulty
  • Plat: 110-120 Kč/hod podle zkušeností a znalostí
  • Typ pracovního poměru: zkrácený pracovní úvazek podle možností studenta/studentky
  • Požadavky na uchazeče: Ideální kandidát/kandidátka studuje nejlépe ve 4.-5. ročníku právnické fakulty, umí naslouchat, ověřovat si a kontroluje po sobě práci. Ovládá angličtinu a běžnou práci na počítači. Má přátelské vystupování a působí profesionálně.

Popis pracovní pozice

Nabízíme práci studentům 4.- 5. ročníku právnické fakulty.

Velikost úvazku a typ smlouvy si domluvíme podle Vašich časových možností. Umíme se přizpůsobit rozvrhu a respektujeme i zkouškové období.

Pracovní náplň se bude rozvíjet postupně, podle Vašich zkušeností a dovedností.  Zpočátku půjde hlavně o rešerše
a  přípravu podkladů. Právní agenda je zejména v oblasti korporátního práva.

NSG Morison advokátní kancelář s.r.o. Webové stránky

NSG Morison advokátní kancelář s.r.o.

Webové stránky

Popis společnosti:

NSG Morison advokátní kancelář s.r.o. je součástí stabilní poradenské skupiny NSG MORISON (člen mezinárodní asociace poradenských společností Morison KSi). Na našem trhu úspěšně působíme již od roku 1993.

JAK PRACUJEME
NSG Morison zastřešuje několik společností působících jako samostatné právní subjekty, které spolu úzce spolupracují. Naši klienti tak mohou využít poradenství v jedné oblasti nebo naše komplexní služby připravené na míru. Kromě právních služeb a poradenství realizujeme audity, poskytujeme daňové a účetní poradenství, staráme se firmám o mzdy, propojujeme svět investorů a startupů a věnujeme se korporátním financím i oceňování.

Benefity práce u nás:

  • Získáte velmi dobrou praxi a v případě oboustranné spokojenosti u nás můžete po ukončení studia zůstat jako koncipient/ka.

  • Základní benefity můžete využívat ihned po nástupu, speciální nabídku benefitů pak získáte
    v průběhu prvního měsíce po uplynutí zkušební doby v případě, že budete pracovat v rozsahu odpovídajícím 0,5 úvazku.

Základní benefity

  • Ovoce na pracovišti, nápoje jako je káva, čaj, voda, atd. jsou samozřejmostí.

  • Flexibilní rozvržení pracovní doby a výše úvazku podle časových možností

  • Možnost občasné práce z domova (po dohodě s nadřízeným)

  • Relax a možnost účasti na akcích
    Firma poskytuje svým zaměstnancům nejenom prostor kuchyňky pro polední pauzu a přípravu oběda, ale také relax room, který může zaměstnanec využít pro odpočinek. Pro zaměstnance jsou pořádány firemní akce jako je např. vánoční večírek a má možnost se zdarma účastnit externích akcí, na kterých participuje či je pořádá naše firma.

  • Finanční odměny za doporučení nového kolegy nebo přivedení nového klienta.

  • Neformální a přátelský přístup, práce v malém kolektivu a zároveň možnost setkávat se s kolegy různých odborností a všech věkových kategorií s nejrůznějšími zájmy.

Benefity pro ty, kteří u nás pracují na 0,5 a vyšší úvazek

  • Cafeteria benefity (benefiční body k nákupu služeb v oblasti zdraví, sportu, rekreace, vzdělávání a kultury) s kredity v hodnotě až 10 000 Kč: zaměstnanci, kteří jsou u nás zatím krátce tj. 0-2 roky, mají nárok na poloviční hodnotu bodů, tj. 5 000 Kč za rok. Pokud pracujete v NSG MORISON v Praze 2 a více let, karta Vám bude nabita body v hodnotě 10 000 Kč na rok.

  • Telefon i pro soukromé užívání
    Po uplynutí zkušební doby (resp. dříve, pokud je to třeba) dostanete k dispozici služební mobilní telefon, který může používat i soukromě s hrazeným paušálem na volání + SMS a internetem 2 GB.

  • 5 dnů extra volna, tzv. sick days

  • Vánoční dárek v podobě 2 dnů volna

  • 5 týdnů dovolené pro manažerské a vyšší pozice

  • Odborná školení na míru

  • Studijní volno + finanční odměna za složení advokátských zkoušek

  • Finanční ocenění za práci nad rámec svých povinností
    Každoročně vyhlašujeme cenu za výjimečný přínos firmě „Special Recognition Award“

Souhlasím s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů