Vyberte stránku

Advokát/koncipient

  • Lazarská 1718/3, Praha 1
  • Pro koho je pozice určena: Advokátní koncipient, advokát
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovního poměru: plný pracovní úvazek
  • Požadavky na uchazeče: Požadujeme vysokou úroveň orientace v platném právu, anglický jazyk slovem i písmem, uživatelskou znalost práce na PC, flexibilitu, samostatnost, profesionální vystupování a vysoké pracovní nasazení.

Popis pracovní pozice

Mezinárodní síť advokátních kanceláří Konečná & Zacha hledá advokáta nebo koncipienta, který by doplnil náš tým v centrální pobočce v Praze. Hledáme člověka se zkušenostmi v obchodním právu a právu nemovitostí.

Nabízíme možnost pracovat s top profesionály ve svém oboru, osobní růst, účast na zajímavých projektech i nadnárodního rozsahu, příjemné pracovní prostředí a nadstandardně placenou práci s rozumně vyváženým poměrem osobního života.

KONEČNÁ & ZACHA Webové stránky

KONEČNÁ & ZACHA

Webové stránky

Popis společnosti:

Jsme mezinárodní síť advokátních kanceláří působící na území České republiky, Slovenska, Rumunska, Bulharska a Ruska. Od roku 2000 poskytuje svým zahraničním a tuzemským klientům právní služby nejvyšší kvality se zaměřením na obchodní právo, zejména v oblasti práva nemovitostí, domácích i mezinárodních arbitráží, duševního vlastnictví, fúzí a akvizic, projektového financování a restrukturalizace, energetiky, telekomunikací, dopravy a dalších. Konečná & Zacha zajišťuje pro všechny klienty individuální a komplexní poradenství, udržuje osobní přístup a dbá na vysokou profesionalitu. Špičkoví odborníci připravují řešení šitá na míru, která odpovídají současným potřebám a požadavkům klienta, a zároveň poskytují prostor pro budoucí rozvoj. Naším cílem je sloučit nejvyšší profesní standardy s efektivitou, spolehlivostí, znalostí potřeb klienta, schopností dynamicky reagovat a připraveností plnit své úkoly v rámci širšího poradenského týmu.

Souhlasím s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů