Vyberte stránku

KONCIPIENT/-KA

  • Na Florenci 2116/15 Praha 1 – Florentinum
  • Pro koho je pozice určena: advokátní koncipient
  • Typ pracovního poměru: plný pracovní úvazek
  • Požadavky na uchazeče: dokončené (nebo téměř dokončené) studium právnické fakulty ČR, dobrá angličtina, aby sis mohl/-a vyzkoušet komunikaci se zahraničními klienty, opravdové nadšení a zájem o právo – vše ostatní se dá naučit, smysl pro detail a schopnost pracovat samostatně i v týmu.

Popis pracovní pozice

V současné době hledáme koncipienty do několika oblastí práva, kteří budou součástí jednotlivých týmů s vybraným zaměřením:

M&A, Banking & Finance, Real Estate, Veřejný sektor, Litigace/restrukturalizace/insolvence, Corporate a další)

Do čeho tě zapojíme

  • pestré práce podle zařazení do některé ze specializovaných právních skupin
  • přípravy právních dokumentů různého druhu
    (např. dokumenty spojené se životem obchodních společností, nastavování holdingových struktur, realizace fúzí a akvizic, právní due diligence, zastupování před soudy a ve správních řízeních, příprava a vyjednávání smluv všech typů – známých i neznámých – kupní, úvěrové, toolingové, nemovitostní projekty, posuzování veřejných zakázek a vypracování stanovisek k zakázkám,… a mnoho dalšího)
  • právní analýzy a sepis právních stanovisek na otázky, které nemají jen správné nebo špatné řešení
  • můžeš se zapojit do práce ve specifických oblastech, jako jsou např. pharmacie, energetika, nekalá soutěž, automotive a dalších

Co nabízíme

  • důkaz, že i ve „velké advokacii“ může být výborný kolektiv a přátelské prostředí, kdy si všichni tykají a rádi se spolu sejdou i po práci
  • práci, která má pro klienty smysl a skutečně jim pomůže
  • zajímavé, právně komplikované i velké mediálně sledované kauzy
  • získání nenahraditelné pracovní zkušenosti z prostředí prosperující kanceláře
  • pravidelnou zpětnou vazbu od ostatních členů týmu a další profesní rozvoj podporovaný naším know-how oddělením
  • kariérní růst, který není jen na papíře – aneb dojít z koncipienta na partnera u nás opravdu můžeš
  • a k tomu všemu i mzda, kterou pravidelně každý půlrok navyšujeme

Havel, Holásek & Partners s.r.o. Webové stránky

Havel, Holásek & Partners s.r.o.

Webové stránky

Popis společnosti:

Na právním trhu působíme od roku 2001. Za tu dobu jsme ušli obrovský kus cesty směrem nahoru. Momentálně jsme největší a podle soutěže Právnická firma roku také nejúspěšnější česko-slovenskou advokátní kanceláří s pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě. Celou řadu našich klientů asi budeš znát z reklam a billboardů, protože jsou mezi nimi top české i zahraniční firmy. V roce 2014 se naše pražská centrála přestěhovala do moderního administrativního komplexu pražského Florentina a v Brně do prostor Titania. Máme i vlastní vzdělávací Akademii, kde si můžeš jakožto člen našeho týmu bezplatně rozšiřovat svoje vzdělání. Obrovské interní know-how a možnost jeho sdílení totiž patří k našim největším přednostem.

Benefity práce u nás:

Možnost pravidelné účasti na odborných seminářích významných českých akademiků v rámci Akademie Havel, Holásek & Partners. Zaměstnanecké benefity (možnost dotované Multisport karty, příspěvek na PP/ŽP, bonusové dny nad rámec dovolené, sick days, podporu specializovaného know-how oddělení, pravidelná školení nejen odborná, slevy u našich obchodních partnerů a další).

Souhlasím s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů