Vyberte stránku

Advokát (bez praxe či s krátkou praxí) s pracovní znalostí anglického jazyka

  • Praha, Centrum
  • Pro koho je pozice určena: Advokát bez praxe, Advokát s praxí
  • Plat: Dohodou
  • Typ pracovního poměru: HPP
  • Požadavky na uchazeče: Angličtina min. B2

Popis pracovní pozice

Nabízíme zajímavou práci napříč všemi obory a práci na zajímavých projektech i s mezinárodním přesahem.

Očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, zaujetí pro právnickou práci a pracovní nasazení, schopnost týmové práce, připravenost podílet se na dalším rozvoji kanceláře a růst spolu s ní.

Pracovní znalost anglického jazyka je podmínkou.

GANDER Group

Popis společnosti:

GANDER group s.r.o působí v oblasti služeblidských zdrojů, pomáhá při nadtavovaníHR standardů a procesů ve spoločnostechvčetně testování a výběru zaměstnanců.

Benefity práce u nás:

Výborné finanční ohodnocení a podpora v profesním růstu, perspektiva uplatnění v renomované advokátní kanceláři, příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích s vynikající dostupností v centru přímo u stanice metra, a skvělé spolupracovníky.

Souhlasím s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů