Vyberte stránku

Advokátní koncipient | koncipientka bez praxe či s krátkou praxí se zájmem o řešení soudních sporů

  • Praha, Anděl
  • Pro koho je pozice určena: Absolventi, koncipienti s krátkou praxí
  • Plat: 45000
  • Typ pracovního poměru: HPP
  • Požadavky na uchazeče: AJ B2

Popis pracovní pozice

Očekáváme vysokou úroveň odborných znalostí, zaujetí pro právnickou práci a pracovní nasazení, schopnost týmové práce, připravenost podílet se na dalším rozvoji kanceláře a růst spolu s ní. Pracovní znalost anglického jazyka, oceníme znalost německého jazyka.

Nabízíme zajímavou práci při řešení soudních sporů v oblasti obchodního práva, finančního práva a práva nemovitostí.

GANDER Group

Popis společnosti:

Jsme poradenskou společností zajišťující HR services pro významné společnosti.

Benefity práce u nás:

Výborné finanční ohodnocení a podpora v profesním růstu, perspektivu uplatnění v renomované advokátní kanceláři, příjemné pracovní prostředí a skvělé spolupracovníky.

Souhlasím s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů