Vyberte stránku

Advokátní koncipient/ka

  • Na Poříčí, Praha 1
  • Pro koho je pozice určena: Advokátní koncipient, praxe není podmínkou
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr
  • Požadavky na uchazeče: Očekáváme samostatnost i schopnost práce v týmu, iniciativu a vysoké pracovní nasazení, pečlivost a efektivitu,flexibilitu,dobrou znalost angličtiny slovem i písmem

Popis pracovní pozice

Hledáme vhodného uchazeče na pozici advokátní koncipient/ka. Nabízíme zajímavou práci pro prestižní klientelu, rychlý profesní růst v kolektivu zkušených advokátů, motivující individuální ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích. Vybraný zájemce získá praxi v oblasti finančního, obchodního a insolvenčního práva,bude pracovat pod vedením zkušených advokátů pro prestižní klientelu.

DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o. Webové stránky

DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o.

Webové stránky

Popis společnosti:

DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy poskytuje komplexní právní služby se zaměřením na oblast obchodního práva, zejména finančního práva, bankovnictví, závazkového práva a práva obchodních společností.Od roku 2012 byla kancelář každoročně vyhodnocena referenčním průvodcem právních firem The Legal 500 jako jedna z doporučených vedoucích firem v České republice pro oblast Bankovnictví, finance a kapitálové trhy. Kancelář je průvodcem The Legal 500 označena za „bankovní a finanční boutique, pokrývající i další oblasti a právní disciplíny“.

Souhlasím s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů