Vyberte stránku

Advokátní koncipient/ka

  • Mánesova 27, Praha 2
  • Pro koho je pozice určena: Absolvent, advokátní koncipient
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovního poměru: plný pracovní úvazek
  • Požadavky na uchazeče: Vysoké pracovní nasazení. Nadstandardní právní znalosti - zaměření na IP/IT. Perfektní znalost anglického jazyka a další jazyk výhodou. Chuť učit se novým věcem.

Popis pracovní pozice

Pražská pobočka CEE Attorneys přijme do svého týmu advokátního koncipienta. Nabízíme práci v mezinárodním kolektivu, odpovídající finanční ohodnocení, možnost kariérního růstu, širokou právní agendu se zaměřením na korporátní klientelu a zaměstnanecké benefity (stravenky, Multisport karta, atd.)

CEE Attorneys Tomíček legal s.r.o., advokátní kancelář Webové stránky

CEE Attorneys Tomíček legal s.r.o., advokátní kancelář

Webové stránky

Popis společnosti:

CEE Attorneys je mezinárodní advokátní kancelář působící v regionu střední a východní Evropy s 11 pobočkami a s téměř 100 právníky v České republice, v Polsku, na Slovensku, v Litvě, v Lotyšsku, Rumunsku, Ukrajině a v Maďarsku, a s partnerskými kancelářemi v Asii.Jsme kancelář, prostřednictvím které získáte jednotný, plně profesionální přístup napříč regiony. Intenzivně sdílíme naši energii a znalosti, abychom našim klientům poskytovali ty nejlepší služby. Rozumíme aktivitám a potřebám našich klientů stejně jako dramatické rychlosti mezinárodního obchodu. Díky tomu jsme schopni zajistit klientům právní služby, které překlenou jazykové a kulturní bariéry.Za účelem poskytování komplexních služeb našim klientům spolupracujeme s nejrenomovanějšími daňovými poradci, auditory a poradenskými společnostmi stejně jako se státními a nevládními organizacemi. Mezi naše klienty patří velké nadnárodní společnosti i inovativní start-upy a středně velcí podnikatelé.

Souhlasím s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů