Vyberte stránku

Asistentka/sekretářka

  • Italská 27, Praha 2
  • Pro koho je pozice určena: Studentka právnické nebo jiné fakulty
  • Plat: 100 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: plný, poloviční, zkrácený
  • Požadavky na uchazeče: znalost NJ, AJ, dobrá práce s PC

Popis pracovní pozice

Advokátní kancelář v centru Prahy přijme do svého týmu studentku právnické nebo jiné fakulty na pozici asistentka právníků. Pracovní pozice zahrnuje vedení spisové agendy, třídění, archivaci, formátování smluv a jiných textů, administraci zpráv z datové schránky, komunikaci se soudy a úřady, osobní asistenci pro právníky a další administrativní práce.

Požadujeme znalost německého jazyka a/nebo anglického jazyka, znalost práce na PC, příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost. Nabízíme zajímavou praxi a všestranný rozvoj jazykových i jiných schopností, práci v příjemném prostředí. Zašlete životopis v českém a německém eventuálně anglickém jazyce.

Vejmelka & Wünsch Webové stránky

Vejmelka & Wünsch

Webové stránky

Popis společnosti:

Naše advokátní kancelář poskytuje od roku 1990 kvalitní právní služby ve všech oborech práva souvisejících s podnikatelskou činností. Tým kanceláře Vejmelka & Wünsch, který byl až do jeho převzetí stávajícími společníky v roce 2002 součástí předních celosvětově působících zahraničních advokátních kanceláří a který je neustále rozšiřován o právníky s obdobnou praxí, disponuje nejen bohatým know-how pro realizaci rozsáhlých transakcí, ale i schopností vyhovět rozmanitým požadavkům jednotlivých klientů, umožňující dlouhodobě uspokojovat jejich strategické i každodenní potřeby. I proto je kancelář Vejmelka & Wünsch každoročně hodnocena prestižními průvodci, předními advokátními kancelářemi LEGAL 500 a Chambers v jednotlivých zemích jako advokátní firma se silnými vazbami na renomovanou zahraniční i tuzemskou klientelu.

Benefity práce u nás:

Nápoje (čaj, káva, vody) na pracovišti zdarma, firemní vánoční večírek, firemní víkend na horách.

Souhlasím s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů