Vyberte stránku

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT

  • Praha 1, Politických vězňů 935/13
  • Pro koho je pozice určena: advokátní koncipient, praxe není podmínkou
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovního poměru: HPP
  • Požadavky na uchazeče: Schopnost aplikovat platné české právo, znalost anglického jazyka

Popis pracovní pozice

Požadujeme:

– ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru práva

– znalost anglického jazyka slovem i písmem

– znalost dalšího cizího jazyka výhodou

– velmi dobrou úroveň odborných znalostí

– schopnost aplikovat platné české právo

– praxi min. 1 rok, ale není podmínkou

– vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu

– zodpovědnost, samostatnost

– schopnost týmové spolupráce

– profesionální vystupování a výborné komunikační schopnosti

Advokátní kancelář Kutějová, Maršál, Briaský, s.r.o. Webové stránky

Advokátní kancelář Kutějová, Maršál, Briaský, s.r.o.

Webové stránky

Popis společnosti:

Advokátní kancelář Kutějová, Maršál, Briaský byla založena v roce 2015 dlouholetými spolupracovníky Ludmilou Kutějovou a Janem Maršálem, kteří před založením společné kanceláře déle než 15 let spolupracovali v rámci jednoho týmu na poskytování právních služeb významným českým i zahraničním klientům, a Michalem Briaským, zkušeným advokátem a specialitou na insolvenční právo a restrukturalizace.Zaměřujeme se především na korporátní klientelu a naší filozofií je pečovat ve všech právních oblastech o své klienty a poskytovat jim kompletní právní servis, který potřebují. Dbáme o maximálně profesionální úroveň poskytovaných služeb a přizpůsobení se způsobu práce a specifikům klienta. Naší předností je kromě zkušeností i schopnost přizpůsobit právní řešení obchodním záměrům našich klientů.

Souhlasím s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů